Wiem, wiem. Boisz się popełniać błędy. Nie bój się. Błędy się opłacają. Człowieku, kiedy byłem młodszy, rzucałem moją ignorancję ludziom w twarz. Tłukli mnie bez litości. Ale z czasem, gdy doszedłem już do czterdziestki, mój tępy instrument stał się wyostrzoną szpadą. Jeśli będziesz ukrywał swą ignorancję, nikt cię nie uderzy i nigdy niczego się nie nauczysz.
Ray Bradbury

czwartek, 31 stycznia 2019

Pisze Siem: Harda Horda by SQN

Notka o jeden dzień spóźniona, ale musiałam czekać ;)

Dziś Wydawnictwo SQN ogłosiło premierę antologii, nad którą my (czyli Harda Horda) wraz z nimi (czyli zwarta ekipa wydawnictwa) pracujemy już od zeszłego roku.

Najpierw było sobie dwanaście hardych babek, które łączy pisanie (no, najpierw było ich dziesięć, ale na szczęście uznały, że dwanaście to lepsza liczba i stąd obecność mojego nazwiska na tej pięknej okładce, którą dziś z dumą prezentuję) a także wspólny fanpejdż (bo nie od dziś wiadomo, że w kupie raźniej). Potem padło hasło "zróbmy sobie antologię". Wśród potu, euforii i łez, dźgane, podtrzymywane, zachęcane przez siebie nawzajem zgromadziłyśmy pomysły i teksty. I te teksty w ślicznej oprawie już ósmego marca będzie można wziąć do rąk i czytać!

2 komentarze:

  1. Kupię, bo na szczęście tym razem antologia SQN-a bez Mroza i Chutnik.

    OdpowiedzUsuń